Stock Image

НОВЕ ПОКОЛІННЯ КРОС-ХЕТЧБЕКІВ С4 ТА Ë-C4 ËLECTRIC

 

 

Компанія Citroën продовжує реалізацію своєї стратегії розвитку електромобільності в 2020 році в сегменті крос-хетчбеків, представляючи перші зображення нового 100% електричного ë-C4 - і нового C4 з ДВС.

Ці крос-хетчбеки новітнього покоління задають нові стандарти в компактному сегменті, привносячи в нього фірмові риси Citroёn.

  • Вибір силових установок: електропривод, бензин або дизель.
  • Яскрава концепція: виразний силует знаменує собою новий етап розвитку стилю Citroën. Комфорт в русі: всі переваги програми Citroën Advanced Comfort®, доповнені концепцією ë-Comfort повністю електричної версії.
  • Нові ë-C4 - 100% ëlectric і C4, покликані стати гідними наступниками лінійки зухвалих компактних автомобілів - в тому числі і моделі GS, що відзначає 50-річний ювілей, - будуть представлені 30 червня 2020 року

 

ЕТАЛОН В СЕГМЕНТІ КОМПАКТНИХ КРОС-ХЕТЧБЕКІВ

Після успішного запуску кросоверів C3 Aircross і C5 Aircross (300 000 і 200 000 проданих автомобілів з моменту старту продажів в кінці 2017 року), Citroën готується відкрити нову сторінку своєї історії з гучним поверненням на ринок своїх крос-хетчбеків. Компактні крос-хетчбеки відіграють важливу роль на європейському ринку: в 2019 році на їх частку припало майже 28% продажів всіх автомобілів сегмента C. Новий ë-C4 - 100% ëlectric і Новий C4 здатні повністю задовольнити актуальні потреби сегмента завдяки інноваційній та харизматичній концепції в повній відповідності до вимог сучасного світу. Компактний крос-хетчбек Citroën нового покоління пропонується з електричною, бензиновою або дизельною силовою установкою. Автомобіль має всі якості для того, щоб здійснити революцію в сегменті.

 

ТРИ ВИДУ СИЛОВИХ УСТАНОВОК НА ВИБІР КЛІЄНТА: 100% ЕЛЕКТРИЧНА, БЕНЗИНОВИЙ АБО ДИЗЕЛЬНИЙ

Новий ë-C4 - 100% ëlectric і Новий C4 - це по суті одна і та ж сучасна високотехнологічна модель, запропонована з трьома різними варіантами силових установок: 100% електричної, бензинової або дизельної. Завдяки такому вибору кожен клієнт може підібрати для свого автомобіля економічний і потужний двигун, що ідеально відповідає його потребам. Новий ë-C4 - 100% ëlectric стане п'ятою моделлю в рамках стратегії електрифікації Citroën, після C5 Aircross Hybrid, Ami, ë-Jumpy і ë-SpaceTourer.

ІННОВАЦІЙНИЙ СТИЛЬ

Новий ë-C4 - 100% ëlectric і Новий C4 з унікальним і зухвалим характером, уособлюють собою нову концепцію в своєму сегменті.Завдяки піднятому кузову й спортивному силуету крос-хетчбек несе в собі риси кросовера. Аеродинамічні і плавні форми нової моделі втілюють фірмові риси Citroën, привносячи в модельну лінійку бренду нові прояви стилю. 

НОВЕ ВТІЛЕННЯ ПРОГРАМИ CITROËN ADVANCED COMFORT®

Новий ë-C4 - 100% ëlectric і Новий C4 пропонують новий рівень сучасного всеосяжного комфорту завдяки поєднанню всіх елементів фірмової програми Citroën Advanced Comfort®:

- їздовий комфорт забезпечують підвіска Progressive Hydraulic Cushions® та сидіння Advanced Comfort;

- комфорт в салоні досягається за рахунок наявності великого простору і практичних функцій, включаючи унікальну інновацію для переднього пасажира, презентація якої відбудеться в ході світової прем'єри моделі;

- затишний і світлий салон сприяє душевному комфорту;

- комфорт експлуатації гарантують численні технології і системи допомоги водієві. У Новому ë-C4 - 100% ëlectric ці якості проявляються ще більш яскраво завдяки концепції ë-Comfort, що забезпечує безшумність роботи, плавність руху і особливі відчуття від водіння.
 

 

БАГАТА ІСТОРІЯ КОМПАКТНИХ АВТОМОБІЛІВ

Історія успіху Citroën в класі компактних автомобілів бере свій початок з першої моделі C4, створеної в 1928 році. Ця історія також включає в себе легендарну модель GS, яка завоювала титул «Європейський автомобіль року» в 1971 році і в цьому році відзначає 50-річний ювілей. За минулі десятиліття заслужене визнання за комфорт, стиль і керованість здобули безліч компактних моделей Citroёn: C4-1928, Ami 6 / Ami 8, GS / GSA, ZX, Xsara, C4-2004, C4-2010 і C4 Cactus.

Новий ë-C4 - 100% ËLECTRIC і Новий C4: все детальніше 30 червня 2020 року!

 

 

Про дилера
Автоальянс Суми

ТОВ “Автоальянс Суми” - офіційний дилер Citroen в Сумському регіоні. Дилерський центр зручно розташований, з містким шоурумом та сучасню сервісною станцією, великою парковкою та комфортабельною клієнтської зоною. Наша професійна команда працює виключно в Ваших інтересах, тому ми надаємо повний спектр послуг: Продаж нових автомобілів фізичним особам. Продаж нових автомобілів юридичним особам. Трейд-ін. Страхування та кредитування. Лізинг. Сервісна станція. Додаткове обладнання та аксесуари. В салоні Citroen на Курському проспекту, 135 представлені класичні та новітні моделі, серед яких поціновувачі легендарного французького бренду обов'язково знайдуть свій автомобіль. У дилерському центрі також представлені комерційні автомобілі, надзвичайна універсальність і надійність яких здатна максимально підвищити продуктивність і прибутковість Вашого бізнесу. Звертаємо Вашу увагу, що в нашому автоцентрі Ви можете постійно розраховувати на актуальні сезонні пропозиції та акційні знижки. Відвідавши наш дилерський центр у м. Суми на проспекті Курському, 135, Ви переконаєтесь, що ми створили всі умови для Вас.

Салон

Тел: 38(0542) 77-46-28, 38(050)307-75-78

Адреса: м. Суми, проспект Курський 135

Пн-Пт: 9:00 - 18:00
Сб: 9:00 - 15:00
Нд: вихідний

Сервіс

Тел: 38(0542) 77-30-90, 38(050)307-15-00

Адреса: м. Суми, проспект Курський, 147

Пн-Пт: 9:00 - 18:00
Сб: 9:00 - 15:00
Нд: вихідний